Na obsah stránky

Termíny

Aleš Roubíček | | # permalink

Je tomu bohužel tak, termíny svazují náš život :) A když jsem si myslel, že během zkouškového období stihnu přepsat redakční systém Gryphoon, tak jsem se šeredně přepočítal. Od posledního příspěvku jsem nenapsal ani řádku nového kódu :( Může za to hodně práce a do toho ještě zkouška z Diskrétní matematiky a logiky, kterou dělám zítra.

Jednou z těch prací je příprava nového designu pro GiGi D'AGOSTiNO Czech fan pages, trochu jsem se začal angažovat v českém fanklubu. Když jsme u tý muziky, v sobotu 19. 2. bude v Dubnici (u Stráže pod Ralskem) DJ Orbith, takže tímto zvu všechny příznivce taneční muziky na pořádnou kalbu. Určitě budu o této akci ještě referovat a možná přihodím i nějakej obrázek.

Další práce je ta pro Benteler. Dodělal jsem Sklad a teď pracuju na databázi revizí strojů. Základ je úplně stejnej jako u Skladu, akorát je to dělaný pro víc závodů najednou. No mám na to ještě tejden a půl a ještě nemám funkční kus, pouze kostry stránek s náznakem funkčnosti. Pak se to celé musí odladit a otestovat, to zase bude fofr, už se na to těšim :)

Našli jste v článku chybu? Máte námět na reportáž? Založte mi ticket.