Na obsah stránky

Gigi D'Agostino v Hany Bany - report z akce

Aleš Roubíček | | # permalink

Já a jsem vyzvedl Pira a Vendy na hl. nádraží kolem půl osmý a rovnou jsme vyrazili směr Kongresové centrum. Na místě už bylo několik hloučků vyznavačů Gigiho muziky, byli mezi nimi a tací, kteří neměli ještě vstupenky :) Pozdravili jsme se s pár lidma a zamířili do hospody. Tam jsme se trošku připravili na nenízké ceny v Hany Bany. Potkali jsme tam další dvě skupinky fanoušků…

Asi v půl desátý jsme vyrazili do Hany. Před vstupem lehká fronta, trapný vyhazovači, co nás hezky vošahali … utrhnout lístek a jsme tam. Piro s Vendy ještě skočili do šatny s věcma. Pak jsme zamířili k parketu, cestou nás zdravili lidi, o kterých dosud nevím co jsou zač, ale zdravil jsem je taky :) První cesta byla na záchod, ta Plzeň byla celkem močopudná. Po návratu z WC zamířil Piro ke klukům z Gigi.cz a za chvíli se přišli pozdravit i se mnou. Pak jsme tam nějak jako i tancovali. Pak jsme potkali mášu.

Zanedlouho jsme se přemístili k Gigi.cz, zapili jsme setkání a udělali společné foto, pak jsme si šly udělat místo na parketu, v první řadě, něco přes hodinu jsme tancovali a pak přišel on. Dav skandoval „Gi gi gi gi gi…“, na pódiu se objevila zpěvačka a snažila se něco pěkného zazpívat, dav nepřeřvala… Gigi do jejího zpěvu začal pouštět muziku (nějakou klasiku), v davu to začalo vřít, každou změnu v rytmu, náležitě ocenil.

Do klasiky začal přimíchávat svoji klasiku – Uomo Suono – Passo Passo :) nejdřív jen bassline a postupně i screamy, bomba! Pak Popcorn a už to jelo… Tracklist jsem už psal do fóra. Během vystoupení i okolo něj fotil Piro jako blázen (něco kolem 180 fotek a pár videí), takže až je zpracuje, můžete se na ně těšit v nově otevřené galerii, kde už pár fotek z téhle akce je. Jestli někdo máte zájem svoje fotky z mini tour u nás vystavit, neváhejte mě kontaktovat.

Našli jste v článku chybu? Máte námět na reportáž? Založte mi ticket.

Reakce v síti

Líbilo se

  • Načítají se data…

Přeposláno dál

  • Načítají se data…

Komentáře

Okomentováno