Na obsah stránky

Aktuálně

Aleš Roubíček | | # permalink

Dneska, ačkoliv nemám žádnou školu, mám docela našlapáno. Ráno jsem zkoumal statistiky na Google Analytics a byl to šok. Za včerejšek nárůst návštěvnosti o 1 200%. Důvodem je již zmiňovaná účast v soutěži. jsem rád, že se sem tolik lidí podívalo, ale nikdo sem nenapsal ani čárku :( Škoda. Nemyslim si že píšu o tak nezajímavých tématech. No nic, třeba se časem moje články zalíbí nebo naopak a nějakou odezvu mi zanechá.

Konečně jsem dostal od mika fotky z páteční akce v Hegeši, takže jsem se konečně dokopal k tomu abych dopsal další kus Gryphoonu, tentokrát pro upload souborů na server. Upload je doplněn o možnost nahrávání zazipovaných složek s jejich automatickou dekompresí na server. Tohle jsem potřeboval kvůli uploadu galerií na web. Na našem Wifi prostě nedostanu přes FTP soubor velikosti fotky, ani kdybych se zbláznil. Teď si export z Picasy zabalím, přes Gryphoona nahraju a už vše běhá tak, jak má.

Kromě programových změn, jsem pročistil kategorie a některé přidal tak, aby byla navigace trochu přehlednější – sám jsem se v tom občas ztrácel :) No a to je asi pro dnešek všechno, protože musim udělat projekt na Ekonomiku pro podnikatele a domácí úkol na Architekturu počítačových systémů.

Našli jste v článku chybu? Máte námět na reportáž? Založte mi ticket.