Na obsah stránky

Hudební novinky

alessio busta | | # permalink

Začnu s ohlášením vydání míchané kompilace z rukou Steva Angella. Jmenuje se prostě Sessions a vychází u Ministry of Sound. Proč zrovna u nich? Důvod je nasnadě, Steve dostal u tohoto labelu/klubu rezidenci a křest proběhne 19. ledna. Na téhle akci nebude chybět ani jeho parťák Sebastian Ingrosso. Tahle partička taky chystá jejich první album pod pseudonymem Buy Now. Nezbývá, než se těšit s čím tihle mágové elektrohouseové scény přijdou :)

Když jsem u švédský houseový mafie, tak by velice brzy mělo vyjít e.p. od dua AxEr (Axwell a Eric Prydz) s poetickým názvem 1,2,3. Tahle věc dokáže dohnat k varu tanečníky ze všech koutů světa a na druhé straně budě neméně kvalitní věc 3,2,1. Již brzy u labelu Pryda.

Dalším zajímavým počinem je nový singl od Shapeshifters s názven Incredible. Věc opět podařená, jak je to u týhle britský partičky zvykem. Navíc pro nás pánové, po roce stráveném ve studiu, chystají album. Tak držím palce.

Trošku z jiného soudku je nový singl od norské partičky Röyksopp – What else is there. Originál spíš poslechovější a s nádherným vokálem (angličtina s germánským přízvukem). Další mixy jak v elektru tak i v trošku veselejší náladě. Nenechte si ujít…

Na závěr takový bonbónek:

Bob Sinclaire feat. Gary Pine – Love Generation novinka konce roku 2005

Tak popřejem téhle novince, aby měla stejnej úspěch, jako to co jsme poslouchali v létě :D

Našli jste v článku chybu? Máte námět na reportáž? Založte mi ticket.