Na obsah stránky

Statistika

Aleš Roubíček | | # permalink

Když jsem ve volné chvíli projížděl statistiky, nemohl jsem nepostřehnout, že veliký podíl na mé návštěvnosti má Borek, který už na mě několikrát odkázal a já na něj pořád ne :) Tímto to chci napravit, sic pozdě, protože Borkův blog už asi znáte z Weblogy.cz. Borek píše o zajímavých tématech a hlavně často o dotnetu, Windows a Office. Dalším dobrým počinem je RoundedBox komponenta pro ASP.NET, která dělá boxy s kulatými rohy. Jde na to různými způsoby a pro programátory je to snadná cesta k docílení zaoblení na webu.

Dalším statistickým údajem je veliký zájem o ověření pravosti Windows :) Tu bohužel neprovádím ;) Na to tu jsou jiní. Zkuste třeba nainstalovat tu novou utilitku, co je ke stažení přes Windows update – o víkendu postnu i fotky, co to dělá „zlodějům“.

Když jsem u tý statistiky, pohrál jsem si se statistikama na Pokecu, od zítřka by měly počítat skutečný počet uživatelů v chatu. Jo držte nám palce, zejtra ráno se bude nasazovat nová verze Pokecu – ta, co jsem se v ní šťoural. Tak jsem zvědav, jak se osvědčí, jestli bude stabilnější nebo hrušková…

Našli jste v článku chybu? Máte námět na reportáž? Založte mi ticket.

Reakce v síti

Líbilo se

  • Načítají se data…

Přeposláno dál

  • Načítají se data…

Komentáře

Okomentováno