Na obsah stránky

Aktuálně 3

Aleš Roubíček | | # permalink

Za poslední dobu se toho dost změnilo. Kdekdo dneska bloguje nebo se o to znovu pokouší. Chvály hodné na tom je, že používají můj systém Gryphoon, horší je že mi přidělávaj starosti :D Ale starosti to jsou celkem milé. O Jerryho jsem použil již dříve proklamované CSS Templaty, tak snad se mu to bude líbit.

Dalším bodem mého příspěvku bude i trocha hudby. V pátek jsou na výstavišti Vibrations, kde vystoupí se svým DJ setem jeden zmým oblíbených – Eric Prydz. Já tam budu určitě – slavit svátek – s nad i pár kamarádů. Takže pokud chcete zapařit na pouřádnej housík, zkuste si ještě sehnat vstupenku. S tímto témate tak trochu souvisí i to, že jsem přidal do strának boxík se streamama setů Alessia Busty. Takže až budete číst můj seriál o Atlasu, můžete přitom poslouchat i muziku :)

No tak muziku máme za sebou, na řadě jsou hasiči. V sobotu 29. dubna se koná ve Zdislavě okrsková soutěž. Další soutěží v kalendáři je Pohár starosty obce Osečná plánovaný na půlku června.

Já to dneska nějak odbývám. Posledním bodem je taková malá inzerce. Jak možná vite od března pracuju v portálu Atlas, který má ambice stát se druhým na trhu. K tomu, aby to bylo možné je zapotřebí větší množství vývojářu, než je tomu nyní. Takže pokud ovládáte ASP.NET a MS SQL a chcete být mým kolegou v mladém vývojářském kolektivu, dejte mi vědět na e-mail.

A to je konec dnešních zpráv. Děkuji za pozornost.

Našli jste v článku chybu? Máte námět na reportáž? Založte mi ticket.

Reakce v síti

Líbilo se

  • Načítají se data…

Přeposláno dál

  • Načítají se data…

Komentáře

Okomentováno