Na obsah stránky

Jsou tam :)

Aleš Roubíček | | # permalink

„Kdo?“ „Néé, co!“

Odedneška mám dovolenou (až do konce příštího týdne) a tak jsem se podíval na zoubek mým ztraceným komentářům. Postup jak na to jsem si už dopředu vymyslel. Využil jsem toho, že si všechny komentáře syndikuju v Google Readeru. Přepsané komentáře jsem si v GR označil labelem a využil možnosti takový label sdílet (ve formátu Atom). Napsal jsem si importér z Atomu do SQL Update příkazu a začal sosat data.

Ano sosat jsem musel postupně, protože GR exporty mají jen dvacet položek a já potřeboval těch komentářů vysosnout zhruba 200 :) Takže jsem musel ručně odštítkovat naimportované komentáře a opět provést import. No alespoň část toho procesu se mi povedlo zautomatizovat a ušetřit tak pár hodin práce :)

Důležité však je, že většina komentářu je zase ve své původní podobě a na spráném místě. Bohužel přibližně deset komentářů jsem v onen osudný den nestihl nasyndikovat. Ty jsou asi nenávratně pryč, teda pokud je někdo nemá někde v útrobách své čtečky :) Kdyby je náhodou někdo našel, prosím o jejich vrácení :D

Děkuji za pozornost.

Našli jste v článku chybu? Máte námět na reportáž? Založte mi ticket.

Reakce v síti

Líbilo se

  • Načítají se data…

Přeposláno dál

  • Načítají se data…

Komentáře

Okomentováno