Na obsah stránky

Prohlášení uživatelů Marknet.cz

leopold | | # permalink

My, uživatelé serveru Marknet.cz prostřednictvím své odborové organizace, vyzýváme touto cestou majitele a veřejného zástupce tohoto serveru, pana Radima Hasalíka, aby se vzdal všech svých funkcí na Marknet.cz a doménu i se všemi závazky bezplatně předal do rukou pana Matěje Nováka ze společnosti Ataxo s.r.o. Tento svůj požadavek odůvodňujeme odstrašujícícm chováním pana Hasalíka v posledních dnech, kterým způsobil značné poškození služby a urážku jejich uživatelů.

Pan Matěj Novák opakovaně veřejně nabídnul možnost osobního převzetí služby a pokračování v jejím provozu bez podobných nestandardních výpadů, jaké předvádí pan Hasalík. Podle vyádření provozovatelů Weblogy.cz, kteří pro Marknet.cz dodávají technické řešení, je z jejich hlediska tato cesta velmi dobře shůdná.

Tuto výzvu činíme klidnou nerevoluční cestou a proto věříme, že pan Radim Hasalík přistoupí na naši odborovou diskusi a dojdeme společného řešení skrze pana Matěje Nováka. Děkujeme za pozornost a nyní se můžeme vrátit zpět k plnění našich společných úkolů.

Pro nezasvěcené: Co vše se o Marknet.cz napsalo (články z Weblogy.cz)

Našli jste v článku chybu? Máte námět na reportáž? Založte mi ticket.

Reakce v síti

Líbilo se

  • Načítají se data…

Přeposláno dál

  • Načítají se data…

Komentáře

Okomentováno