Na obsah stránky

Facebook Connect na Trop.cz

Aleš Roubíček | | # permalink

Po delší době přicházíme s dalším buildem Tropu, který je tentokrát ve znamení Facebook Connect. Od dnešního dne se můžete na Trop.cz přihlašovat pomocí vašeho Facebook účtu. Facebook se tak zařadil mezi Seznam, Google, Twitter a další OpenId poskytovatele přihlašování, kteří už na Tropu jsou.

Facebook Connect

Stávající uživatelé

Stávající uživatelé si mohou svůj účet propojit s Facebookem v editaci profilu. Jak na to, se můžete podívat v následujícím krátkém videu: Jak propojit účet s Facebookem.

Můžete si všimnout, že jsem potvrzoval práva na publikování. To proto, že Trop nyní umí posílat vaše recenze na zeď. Pokud při propojování s facebookem potvrdíte publikování, budou se vaše nové recenze posílat i na Facebook. Nemusíte psát, že se vám někde líbilo/nelíbilo dvakrát, stačí to napsat na Trop a vaši přátelé se o tom dozvědí.

Noví uživatelé

Noví, ještě neregistrovaní uživatelé mají nyní další možnost, jak se snadno na trop zaregistrovat a nezatěžovat se s vyplňováním profilu. Vše potřebné se vyplní z Facebooku.

Recenze

Dalších změn se dočkaly recenze. Nyní konečně můžete vaši recenzi zpětně upravit včetně tagů a rozšířených hodnocení. Textové pole pro editaci je nyní větší a úprava je mnohem pohodlnější. Další z novinek je hodnocení recenzí. Pokud se vám něčí recenze líbí, můžete jí posunout nahoru svým hlasem. Samozřejmě můžete poslat dolu i recenze, které nemají žádnou užitnou hodnotu. Každý registrovaný uživatel má právo jednou zahlasovat k recenzi někoho druhého.

Tlačítka pro editaci a hlasování najdete v pravém horním rohu po najetí na recenzi.

Twitter

Ode dneška můžete sledovat, co se o Tropu štěbetá na Twitteru. Na domovské stránce máme nyní widget s Twitterem. Podobně přibyl widget s Twitterem na profilové stránky uživatelů, kteří mají svůj Twitter spojený s Tropem. Můžete tam snadno vidět, čím se tropáci zabývají i mimo psaní zajímavých recenzí. :) Pokud chcete vědět, co štěbetá Trop, můžete ho sledovat také. Najdete zde mimo jiné i seriál tipů na zajímavá místa.

Přání a oprava bugů

Snažili jsme se splnit vaše přání, která nám můžete posílat (a posíláte) na náš uservoice. Některé z nich jsem již zmínil výše, mezi dalšími je oprava hledání, nyní opět můžete hledat i mimo Prahu. Byl vylepšen způsob jakým se posílají chybové stránky, nyní už by měly být jednotné a brzy i o něco použitelnější.

Našli jste v článku chybu? Máte námět na reportáž? Založte mi ticket.